Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Sběrný dvůr a kočičí apokalypsa

Nedávno bylo z pozemku vedle sběrného dvora odchyceno deset koťat. Některá potřebují veterinární péči, některá jsou divoká a potřebují trochu času, ale některým stačilo pár dní vymazlování a těší se na nové domovy. Postupně začínáme s dalšími odchyty, ale pokud tu zoufalou situaci chceme zvládnout, potřebujeme především místo. Momentálně máme místo jen pro šest dalších koťátek, ale na pozemku jich zůstává ještě dalších minimálně dvacet (jedenáct odrostlých a devět z čerstvých vrhů). Chtěli byste nám pomoci a nějakému koťátku dát domov, ale neodradí Vás trocha počáteční péče a vymazlování? Nebo chcete dát domov nějakému již odchycenému koťátku? Prosím volejte tel. 602 144 145

EDIT: Právě odchycena další dvě koťata, která putují k nám do útulku. Více informací bude přidáno později k jejich jednotlivým profilům.
‼️ Z důvodu intenzivního odchytu koček na tomto pozemku moc prosíme o jejich NEKRMENÍ ‼️
Jinak než na jídlo je nemáme šanci nalákat a polapit, když budou ale najedené, nebude ani to fungovat. Takže pokud jim chcete pomoci k lepšímu životu, prosíme, NEVŠÍMEJTE SI JICH a nechte nás pracovat. A kdyby někdo náhodou přeci jen nezvládl pouze bezmocně přihlížet, zavolejte nám na tel. číslo 602 144 145 a můžeme se domluvit na spolupráci, za kterou budeme jedině rádi a vděční!
Děkujeme za pochopení a pomoc. Tým DogPlanet Mělník