Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Jerry

Plemeno: kříženec
Pohlaví: pes
Rok narození: (cca): *2018
Datum příjmu: 8.7.2022, Mělník
Velikost: střední
Stav: hledá nový domov

Jerry je cca 4letý kříženec pravděpodobně staforda a německého ovčáka.
Panička mu zemřela a tak zůstal sám u baráku na zahradě, kam ho chodí rodina bývalé majitelky každý den krmit a aspoň na chvíli mu dělat společnost. Nechat si ho bohužel nemůžou. A tak Jerry hledá nového páníčka.
Jerry je trošku komplikovanější povahy. Není pořádně socializovaný. Lidi mu nevadí, obzvláště, pokud mu hodí míček, to je pak s každým kámoš :-) ale se psy je to horší. Nemáme zatím pořádně vyzkoušené, jak reaguje na fenky, tam by to nemusel být takový problém. Se psy stejného pohlaví se ale bohužel nesnese.
Je to mladý pes a na všem se s ním dá určitě zapracovat, i tak by ale byl spíše vhodný jako jedináček.
Jerry má ještě jeden takový nešvar… a tím je vrčení, pokud se mu něco nelíbí. Nemá rád například hlazení na hlavě. Nikdy ale nikomu neublížil, nikoho nepokousal, takže se dá toto jeho vrčení brát spíše pozitivně – nejde do útoku, ale varuje, pokud je mu daná situace nepříjemná. Podle informací od rodiny bývalé majitelky byl jako odrostlejší štěně odebrán z nevhodných podmínek, kde bylo spoustu indicií, že s ním nebylo zacházeno úplně hezky. I tak ale na lidi úplně nezanevřel a až na to jeho vrčení, je to vcelku pohodový pes.
S dětmi moc do kontaktu nepřišel a když, tak je ignoroval. Ale vzhledem k jeho velikosti, nesocializovanosti, není určitě vhodný k malým dětem.
Není to také pes vhodný pro úplné začátečníky, ale spíše pro někoho, kdo už nějaké ty zkušenosti se psy má.
Pokud budete mít o Jerryho zájem, volejte na tel. číslo 602 144 15 mezi 9:00-16:30